top of page
Search

היום ה-1 לאתגר 75 הימים

יום 1 מתוך אתגר 75 הימים

מתחילה היום אתגר חדש! אתגר העוצמה המנטלית בן 75 הימים.

המטרה היא לעשות שינוי משמעותי בחיים.

כאשר אנחנו תופסים את עצמנו בשתי ידיים ומצליחים ליישם אתגר קשוח, אנחנו הופכים להיות האדם שעומד באתגרים כאלה. יש לזה עוצמות אדירות הן בתהליך עצמו והן בתפיסה העצמית שלנו והיכולת לעשות שינוי בעוד מגוון תחומים.

מי מצטרף אליי? מוזמנים לתייג אותי בפוסט שלכם ונעשה את האתגר יחדיו.

מבטיחה לחלוק כל יום איך ההתקדמות שלי וגם בטיפים שעוזרים לי להתמיד. מסכימים להיות קבוצת המחויבות שלי?

האתגר המקורי כולל 5 חלקים, הנה הם כפי שמופיעים באתגר עם כמה שינויים קטנים שלי.

1. תזונה נכונה. אני לא תזונאית ורחוקה מלהחזיק בידע האולטימטיבי לגבי תזונה, כן יודעת שיש תזונה נכונה ויש כזו שממש לא. מעבר לזה, היתר הוא פרטים. התזונה שעובדת עבורי כבר מספר שנים היא תזונת הפליאו – תזונה נקייה נטולת מזון מעובד, סוכר, חלב ניגר (או מוצרי חלב רזה) ודגנים.

מה שאני בוחרת להוסיף לאתגר הזה הוא עניין האלכוהול. שותה מעט מאד, כוס יין עם חברים כשיוצאת, אבל החלטתי כבר לפני זמן שזה מיותר לי. אני לא זקוקה לזה כדי להרגיש טוב ולתפיסתי אלכוהול הוא רעל.

ולכן אני בוחרת לא לשתות אלכוהול בכלל ב-75 הימים הקרובים.

מי שמצטרף, מוזמן לבחור לעצמו את התזונה שנכונה לו ולהצהיר (בפני עצמו, או אם מצטרף לאתגר כאן – אז כאן) מה כוונתו בעניין.

2. שתיית גלון (אמריקאי) של מים כל יום. גלון אמריקאי הוא 3.7 ליטר מים... אפילו בקיץ, מרגיש לי הרבה יותר מדי. אני מתחייבת לשתות 2 ל' מים בכל יום – כולל מים, תה וסודה ולא כולל קפה.

3. ספורט – 45 דקות פעמיים ביום, פעם אחת מהם בחוץ. גם כאן אני בוחרת לשנות. השרירים שלנו נפצעים במאמץ ונבנים בהתאוששות. כאשר מאמנים שריר באופן עצים יום אחרי יום לא מאפשרים לו להתאושש. מחקר שפורסם לאחרונה הסביר מדוע עובדים שעובדים בעבודה פיסית, חולים יותר מאשר עובדי משרד והסיבה היא שהם פעילים באופן קבוע ללא מנוחה והגוף שלהם לא מספיק להתאושש. ולכן אני מתאימה לעצמי את האתגר:

לגבי האימון בחוץ: במשך 4 ימים בשבוע אני מתאמנת אימון עצים (קרוספיט או יוגה). בשאר הימים, אני יוצאת להליכה בת 20 דקות לפחות.

לגבי האימון הנוסף – בכל יום אני מתחייבת מול עצמי לבצע 10 דקות מתיחות ועוד 10 דקות של תרגילי יציבות.

4. עדכון על התקדמות. באתגר המקורי אנחנו מצלמים את עצמנו לצד התאריך. אני לא מרגישה צורך בזה ואעזר בסעיף הזה כדי לקבל קבוצת תמיכה. אתכם. אם אני לא כותבת באחד הימים אתם מוזמנים לתשאל אותי על הקיר ולהזכיר לי למה התחייבתי!

5. יש לקרוא 10 עמודים בספר התפתחות אישית בכל יום. זה קל, יש לי אפליקציה שנקראת Headway שמסכמת ספרים בכתב או באודיו. בכל בוקר, כשמכינה לעצמי את ארוחת הבוקר, מקשיבה לספר חדש. זה תמיד ספר בתחום ההתפתחות האישית והמגוון אינסופי ומרגש.

אז יאללה, התחלתי! היום יום אימון קרוספיט והנה התמונה שמוכיחה הוספתי בסוף את המתיחות ואת תרגילי היציבה. מי מצטרף? מוזמנים לתייג אותי1,377 views0 comments

Recent Posts

See All

הכנות לקראת אירוע אקזיט – עובדים

כשמתכוננים לקראת אירוע אקזיט – מכירה או הנפקה, יש משמעות קריטית לנושא העובדים. תהליך כזה יכלול כמובן את התכנון הראשוני, החזון והאסטרטגיה, חידוד המודל העיסקי ושדרוג הדו"חות הכספיים. ונושא העובדים תמיד

הכנות לקראת אירוע אקזיט, הדו"חות הכספיים

לא לברוח! דו"חות כספיים. אימתם של המנכ"לים לקראת אירוע הנפקה או מכירה. ואחד משואבי האנרגיה, זמן וזוללי הכסף הגדולים ביותר להכנה לקראת אירוע כזה. בפרקים הקודמים כתבתי על החלום האולטימטיבי של אירוע אקזי

Comments


bottom of page