top of page

דברים מפי מי שעבר את התהליך

ערן פסטרנק, מייסד ומנכ"ל בית ההשקעות פסטרנק - שהם

תהליך האימון היה מקצועי ומוצלח ובמהלכו קיבלתי ערכים מוספים רבים אותם אני מיישם בחיי האישיים והמקצועיים. לרות ידע רב בשיפור מתודולוגיות עבודה, מיפוי דפוסי התנהגות והתאמתם לסביבת החיים, כל זאת במטרה להגשים יעדים אישיים. בנוסף הקניית כלים להתמודדות עם אתגרים בסביבת העבודה ובחיים בכלל.
ברמה האישית, תענוג גדול לעבוד עם רות: מסורה, נעימה, מכילה, בעלת יכולת הקשבה והעלאת תובנות מהזווית הייחודית שלה כולל הכוונות להרחבת הידע וללמידה נוספת.
אני ממליץ על רות כאשת מקצוע אשר יכולה לתרום רבות למנהלים/ות בשיפור היכולות המקצועיות והאישיות.

רועי יונס, מנהל מאיצי כנרת וגליל מרכזי - מעוף טק

שיפור בתוצאות, מיקוד ויצירתיות, שביעות רצון.

אלה חלק מהפידבקים שרות מקבלת בתוכנית המנטורינג שמעבירה ליזמים במאיצים שאני מנהל.

רות מנוסה מאד, חכמה, קשובה וממוקדת מטרה. היא מאפשרת ליזמים להתמקד במטרה, לבנות תוכנית עבודה ברורה ולממש אותה עם התאמות למציאות המשתנה במהירות, זאת תוך כדי התנהלות מול החוזקות והחולשות של כל יזם.

מנהל מיזם או קרן הון סיכון שרוצה לעזור ליזמים שלו לקפוץ לשלב הזה ולעמוד בציפיות, ממליץ מאד על עבודה עם רות.

חמי תמרי בעלים של חברה להנדסת סביבה

לרות יש את היכולת להבין מצבים מורכבים ולגעת בדיוק בנקודה הכי רגישה.
ככה התהליך שלנו התחיל בפגישה די מקרית, כשהיא אמרה לי משפט אחד שהייתי צריך לשמוע, וככה גם יצאתי לדרך חדשה.
החדות, הבהירות והדיוק של רות מאפשרים התקדמות מהירה ותהליך יעיל ועוצמתי.
אני מרגיש שעברתי קפיצת מדרגה תוך מספר חודשים.
הדרך בה היא עובדת נעימה, רגישה ועשירה אבל לרגע לא מתפשרת או מוותרת.
רות אף פעם לא סיפקה לי תשובות אלא גרמה לי לעבוד קשה, לשאול את השאלות הנכונות ולחפש את הדרך בעצמי.
למי שיבחר לעבוד עם רות צפוי תהליך עמוק ומרתק עם אישה מיוחדת וחכמה ואני ממליץ בחום על העבודה איתה.

- 1.jpg

Eman EL Sherbeny, COO Brokerage Firm, Dubai

I fully recommend everyone to go through the process with Ruth and they will wish that this journey never ends, Ruth is proving that Miracles could be achieved by the person's will, strong determination and self-loving and care, then you will love to innovate your life, observing your goals and get them true on the ground. 

I discovered myself, exploring a lot which Ruth highlighted, she helps you to determine who are you? What to do? When and How o take action?

Nothing is impossible, Life is simple and easy, believe in yourself, your core values, an interesting, exciting journey full of knowledge, thinking technique to decide a goal and its action plan to achieve it, without the action plan it will remain a dream. 

גלית זמלר, Co-founder @ Vickathon - Experiential Hackathons

רות יקרה,

תודה על שיחה מרתקת ומעצימה, שחידדה לי את היכולות והחוזקות שלי.

בשיחה אחת הצלחת לתת לי כלים מעשיים שיובילו אותי להגשמת החלומות שלי.

נהניתי ונתרמתי מאד.

אפרת ארוש, Finance Executive

את אינטליגנטית, עמוקה, קשובה ומקצועית מאד.
מצאתי את עצמי בסוף כל מפגש אימון נפעמת מעומק העבודה וההתקדמות.
יש לך יכולת הקשבה ועומק יוצאי דופן.
אומנם לכל התשובות הגעתי "לבד", ועדיין - אני יוצאת בסופו של התהליך אדם שונה ממי שהייתי בתחילתו.

יעל שחר, High-Tech Executive

שמי יעל, רות עזרה לי מאוד למקד את עצמי ואת המטרות שלי, רות עזרה לי לייצר תמונה מנצחת ולנסח תוכנית עבודה ודרכי פעולה למימוש המטרות. רות השכילה להבין את מצב הדברים מהר מאוד, להכיל ולמקד מעשים לצורך הגעה לאותה מטרה. אני מודה מאוד על הכרותי עם רות.

ובנימה אישית, לרות יש ניסיון עשיר מאוד בעולם העסקי, היכולת שלה לחבר בין עולמות הנפש לעולם העסקי נתנה לי זוית ראיה מעניינת וחשובה.

ד"ר אולגה ניסן, מנכ"לית ומייסדת Protica Bio

רות עזרה לי לחדד ולדייק את הגישה לגיוס ולהתפתחות העסקית. היא הראתה לי דרך חדשה להסתכל על הדברים תוך כדי שמירה על ערכים החשובים לי כיזמת וכאדם. מצאתי שהגישה ההוליסטית של רות פותחת דלתות חדשות בתודעה ומאפשרת לשמור על פוקוס, תודעה צלולה וגם לתמוך במקומות החשובים להם השפעה ישירה עלינו ועל העסק שלנו.

ליאור קוטלר, דירקטור תשתיות פיננסיות

סיימתי תהליך של קואוצינג עם מאמנת מצוינת - ממליצה בחום! היא חכמה, רגישה ומוכשרת. עזרה לי מאוד בתהליך יחסית קצר. 
 

יחיאל נתיב - מייסד ומנכ"ל "נתיבים"

רות היתה מנטורית שלי במסגרת מאיץ של מעוף. הציפיות שלי היו הכנה לגיוס מול משקיעים, בעיקר מהבחינה הטכנית. הליווי בפועל קיבל כיוון אחר, ותרם לי קודם כל מהבחינה המנטלית - רות מגיעה עם רצון אמיתי מכל הלב שתצליח, וזו, בעיני, המתנה הכי גדולה ליזם. הפגישות היו מסודרות אחת לשבועיים ובכל פעם שיתפתי בלבטים שהיו לי. רות שאלה ודייקה איתי מהן החלופות השונות, מהי החלופה שבאמת הייתי רוצה אלמלא האילוצים, ואיך לכוון אליה, כך שההחלטות והבחירות נבעו ממני באופן שמתאים לי. כמו כן, לאורך הדרך היא נתנה לי כלים מעשיים לבצע החלטות נכונות מבחינה ערכית ומעשית, בבחירת שותפים וספקים ובקביעת נקודות החלטה

image.png

יפעת שמש, בעלת סטודיו עיצוב ספרים ואמנית עיצוב AI

אם אתם מחפשים בעלי מקצוע בתחום המנטורינג והאימון האישי והעסקי - רות היא הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם, ואני אפרט למה:
1. בגלל הרגש - רות היא אישה נעימה, עם אנרגיות רגועות שמשרה שלווה על העומד מולה. היא כמו ספינה חזקה, יציבה ומאוזנת במים הסוערים של עולם העסקים.
2. בגלל אופן ההגשה - מדובר באישה מכילה, מקבלת ולא שיפוטית. רות חיזקה ועדיין מחזקת לי את הביטחון העצמי - מוצר נדיר ויקר בימינו. בנוסף לכך שהתכונות האלו מאפשרות לי להבין איך אני משתפרת, במקום לשפוט למה אני לא מספיק טובה. לכאורה.
3. בגלל המקצועיות - את התוצאות אני רואה בשטח. הגדרת המטרות המדוייקת, ההכוונה המקצועית תוך התחשבות ברצונות שלי, בשאיפות שלי, וביכולות שלי אותן אני מגדירה מחדש כל שיעור. בנוסף, יצא לי לשאול את צ׳אט ג׳יפיטי מה הוא ממליץ שתהיה תוכנית העבודה שלי - יומית, שבועית ולעתיד, והגדרתי את התחום שלי, את הצרכים שלי והשאיפות שלי. נדהמתי לגלות שהבוט הקטן שרטט לי בדיוק את התוכנית שעליה אני עובדת עם רות... מקצועית!

מרים יוחבץ, אמנית ובעלת סטודיו מיתוג לעסקים

אני ממליצה בחום ובהתרגשות רבה על רות כמאמנת מעצימה, מקצועית וחדה.
מהרגע הראשון שהתחלנו להיפגש, הרגשתי רכות ובטחון, שהנושאים עליהם אני מתאמנת פשוטים וברי השגה, שהכול אפשרי.
כל שבוע היה מובנה, ברור, מלמד ומעצים. יכולת להרגיש את הרוח הגבית של האימון לצד הניסיונות והשיעורים לאורך התקופה.
למדתי ניהול זמן, הצבת מטרות ברורות שבועיות, חודשיות ושנתיות, להתמקד בנושאים שבאמת חשובים לי לצד העשייה היומית, לבחון איפה אני יכולה להיות ואיזה הרגלים טובים ומעשיים אני יכולה לשלב בחיי.
אין לי ספק שכל מי שיבחר לעבור דרך עם רות, יקבל מתנה משמעותית לחייו וכלים פרקטים לשימוש יומי ותמיכה עם צידה עשירה ומלמדת לדרך.

bottom of page