top of page

אימון אישי 1:1

מאז ומתמיד, אנשים שואפים להגיע להצלחה ואושר. רוב האנשים רוצים להיות הורים טובים, בריאים, מאושרים, עשירים, שלווים ולחיות חיים משמעותיים. כולנו יודעים שרובם לא באמת יהיו כאלה. לא בגלל שהם לא יכולים. כנראה, כי הם עוד לא ממש החליטו על זה ועדיין לא יצאו למסע ההגשמה האישי שלהם – ואולי אף פעם לא יחליטו.

רוצים להיות מאלה שכן?

מוזמנים לתוכנית עם מפגשים שבועיים אישיים איתי, בת 12 שבועות, באופן מקוון שבה:

1. נגדיר את המטרה שלכם באופן בריר ומדיד.

2. נבין את החוזקות והחולשות שלנו ואת הערכים שמובילים אותנו

3. נבין היטב מי האדם שנהפוך להיות כאשר המטרה תוגשם

4. נבנה ונתחיל ליישם תוכנית מעשית למימוש המטרה

5. נגדיר את מתכון ההצלחה שלנו לכל מטרה שנחליט להגשים בעתיד

המלצות

Eman EL Sherbeny, Dubai

I fully recommend everyone to go through the process with Ruth and they will wish that this journey never ends, Ruth is proving that Miracles could be achieved by the person's will, strong determination and self-loving and care, then you will love to innovate your life, observing your goals and get them true on the ground. 

I discovered myself, exploring a lot which Ruth highlighted, she helps you to determine who are you? What to do? When and How o take action?

Nothing is impossible, Life is simple and easy, believe in yourself, your core values, an interesting, exciting journey full of knowledge, thinking technique to decide a goal and its action plan to achieve it, without the action plan it will remain a dream. 

יעל שחר

שמי יעל, רות עזרה לי מאוד למקד את עצמי ואת המטרות שלי, רות עזרה לי לייצר תמונה מנצחת ולנסח תוכנית עבודה ודרכי פעולה למימוש המטרות. רות השכילה להבין את מצב הדברים מהר מאוד, להכיל ולמקד מעשים לצורך הגעה לאותה מטרה. אני מודה מאוד על הכרותי עם רות.

ובנימה אישית, לרות יש ניסיון עשיר מאוד בעולם העסקי, היכולת שלה לחבר בין עולמות הנפש לעולם העסקי נתנה לי זוית ראיה מעניינת וחשובה.

אפרת ארוש

את אינטליגנטית, עמוקה, קשובה ומקצועית מאד.
מצאתי את עצמי בסוף כל מפגש אימון נפעמת מעומק העבודה וההתקדמות.
יש לך יכולת הקשבה ועומק יוצאי דופן.
אומנם לכל התשובות הגעתי "לבד", ועדיין - אני יוצאת בסופו של התהליך אדם שונה ממי שהייתי בתחילתו.

ערן פסטרנק

תהליך האימון היה מקצועי ומוצלח ובמהלכו קיבלתי ערכים מוספים רבים אותם אני מיישם בחיי האישיים והמקצועיים. לרות ידע רב בשיפור מתודולוגיות עבודה, מיפוי דפוסי התנהגות והתאמתם לסביבת החיים, כל זאת במטרה להגשים יעדים אישיים. בנוסף הקניית כלים להתמודדות עם אתגרים בסביבת העבודה ובחיים בכלל.
ברמה האישית, תענוג גדול לעבוד עם רות: מסורה, נעימה, מכילה, בעלת יכולת הקשבה והעלאת תובנות מהזווית הייחודית שלה כולל הכוונות להרחבת הידע וללמידה נוספת.
אני ממליץ על רות כאשת מקצוע אשר יכולה לתרום רבות למנהלים/ות בשיפור היכולות המקצועיות והאישיות.

מרים יוחבץ

אני ממליצה בחום ובהתרגשות רבה על רות כמאמנת מעצימה, מקצועית וחדה.
מהרגע הראשון שהתחלנו להיפגש, הרגשתי רכות ובטחון, שהנושאים עליהם אני מתאמנת פשוטים וברי השגה, שהכול אפשרי.
כל שבוע היה מובנה, ברור, מלמד ומעצים. יכולת להרגיש את הרוח הגבית של האימון לצד הניסיונות והשיעורים לאורך התקופה.
למדתי ניהול זמן, הצבת מטרות ברורות שבועיות, חודשיות ושנתיות, להתמקד בנושאים שבאמת חשובים לי לצד העשייה היומית, לבחון איפה אני יכולה להיות ואיזה הרגלים טובים ומעשיים אני יכולה לשלב בחיי.
אין לי ספק שכל מי שיבחר לעבור דרך עם רות, יקבל מתנה משמעותית לחייו וכלים פרקטים לשימוש יומי ותמיכה עם צידה עשירה ומלמדת לדרך.

יפעת שמש

1. חיפשתי למקד את הפעילות העיסקית שלי. הצורך שלי היה לדעת איפה כדאי לי למקד את המאמצים שלי מהבחינה העיסקית ולגרום להם לשאת הצלחה. האתגר היה למצוא תוכנית עיסקית שתרחיב את הפעילות הכלכלית שלי ותעזור לי בראייה העתידית.
2. רות היא אישה מדהימה, הרגשתי שהעבודה איתה תהיה בשיתוף פעולה ובהתאמה עם מי שאני ועם האופי שלי. בניגוד למטורים אחרים שיודעים ללות את הלקוח שלהם רק לפי תוכנית אחת, בין אם היא מתאימה לו או לא.
3. לא ציפיתי להרבה. מהיכרות שלי עם עולם המנטורים העיסקיים לפעמים יש הרבה דיבורים מנופחים ופחות עשייה אמיתית. כמובן שהתבדיתי והעבודה עם רות הייתה מעל ומעבר למצופה.

4. אהבתי שנעשתה עבודה אמיתית בלהכיר אותי ואת העולם הפנימי שלי. אני מרגישה שזה עזר מאד בלמצוא את הדברים הנכונים להתמקד בהם. אהבתי גם שלמרות שהדגש היה עיסקי, היו דברים גם מעבר - ביסוס הרגלים נכונים ללו"ז מפרה ולהגדלת המוטיבציה בגישה היומיומית.

5. בזכות העבודה שלי עם רות הבנתי שאני רוצה יותר מהעולם הזה, שמגיע לי יותר ממנו ושאני גם יכולה לקבל את זה. לפני העבודה בינינו הסתפקתי בלהיות מעצבת ולשחות עם הזרם של זה. עכשיו אני מאמינה בעצמי יותר ואני חותרת להגשמה עצמית מלאה ולסיפוק בחיי היום-יום ובעבודה שלי.

6. הייתי ממליצה לפתוח את הראש למה שיש לרות לומר. מנטור עיסקי יכול להיוביל את הדרך, אבל רק הלקוח יכו ללכת בה בעצמו. הייתי גם מוסיפה שעל רות אפשר וכדאי לסמוך, ושטובת הלקוח היא היחידה שעומדת מול עיניה.
 

bottom of page